ילינק וייס ושות - משרד עורכי דין

תביעת רשלנות באירוע דקירה

רק 950 מטר הפרידו בין תחנת המשטרה של קרית גת לבין הפיצוציה בתחנה המרכזית של העיר. בקושי דקה נסיעה בשעות הקטנות של ליל שבת. אבל לשוטרים ממשטרת קרית גת לקח המון המון זמן להגיע לזירת האירוע בה התקהלו עשרות אנשים שצפו ב- 3 נערים דוקרים ופוצעים קשה מאד 2 נערים אחרים שבמקרה נקלעו למקום וגורמים להם לנזקים קשים מאד לצמיתות. והכל בגלל שקודם לכן המוכרת במקום ביקשה מהם להנמיך את המוסיקה ברכב. בנס האירוע לא הסתיים במוות.

בכתב תביעה שהוגש לפני מספר ימים לבית המשפט המחוזי מרכז ע״י משרדנו מתוארת הרשלנות הקשה של כל המעורבים באירוע קרב הסכינים בפיצוצייה שבסופו נותרו שני התובעים עם נכויות קשות מאד ופגיעה קשה ביכולת התפקוד שלהם.

שלושת הדוקרים הורשעו בהליך פלילי. אולם מעבר לכך כתב התביעה מתאר התנהלות רשלנית של בעל הפיצוציה שהפעיל את המקום בניגוד לתנאי רישיון העסק שאסר עליו לעבוד לאחר חצות, התנהלות רשלנית ומחדלים של חברת האבטחה שקיבלה קריאת מצוקה אך לא שלחה למקום סיור אלא לאחר זמן רב, התנהלות רשלנית של העירייה שלא אכפה את קיום רישיון העסק וחוקי העזר העירוניים וכ״כ לא הפעילה את השיטור העירוני וכן רשלנות גדולה מצד המשטרה.

עפ״י חוות הדעת הרפואיות שצורפו לתביעה סובל אחד התובעים מנכות נוירולוגית קשה ואילו השני סובל משילוב של פגיעה אורתופדית ופגישה קשה בכלי הדם.