ילינק וייס ושות - משרד עורכי דין
homeFirstSlide

תביעת רשלנות בניתוח הלוקס ולגוס

בניגוד לכל פרקטיקה רפואית מקובלת, הנתבע, פרופ' מוכר ובעל שם בתחום האורטופדיה, לא ביצע צילום ביקורת במהלך הניתוח, או מיד לאחריו, ולא הבחין כי חלקי העצמות בכף הרגל זזו מעמדתן עקב אי קיבוע החיתוך שבוצע. "הדבר מלמד על ביטחון עצמי כל כך גדול, שהנ"ל אפילו לא דמיין אפשרות של טכניקה ביצועית לקויה...בצורה צנועה (מאחר וקיימת סולידריות ידועה שבין הרופאים), כל הרופאים הביעו ביקורת על תוצאות הניתוח ולמעשה כולם הציעו ניתוחים נוספים על מנת לנסות ולשפר את איכות חייה (כמובן עם סיכויי הצלחה מאד מסוייגים)".

כך מתואר הטיפול הרשלני שהוענק לאישה כבת 40 ע"י מומחה אורטופד לכף הרגל בתביעה שהוגשה בימים האחרונים ע"י משרדנו לבית המשפט השלום בהרצליה נגד אותו המומחה הרפואי וכנגד המרכז הרפואי "הרצליה מדיקל סנטר" שם היא ביצעה את הניתוח לתיקון בוהן קלובה (הלוקס ולגוס) באופן פרטי.

כתוצאה מכך, נותרה התובעת כשהיא סובלת מנכות בשיעור 27% לעומת מצב של נכות בשיעור 5% לו הניתוח היה מתבצע כראוי. דהיינו הניתוח הרשלני הוסיף למצבה 22% נכות. עקב כך ניכרת כיום פגיעה באיכות חייה של התובעת, היא נאלצת ללכת על 4 אצבעות במקום 5, היא סובלת מפגם אסתטי ברור ובולט עקב התרוממות הבוהן ברגל המנותחת כלפי מעלה באופן שהיא אינה נוגעת ברצפה, היא סובלת מכאבים כרוניים בכף הרגל המנותחת וכן מצב הרגל גורם לכאבי גב תחתון.

לתביעה צורפה חוות דעתו של ד"ר צבי גורן, מומחה בכירורגיה אורטופדית ורפואת ספורט שסבור כי התרשלותו של הנתבע, הן בביצוע הניתוח וכן במהלך המעקב לאחר הניתוח הובילה לתוצאה העגומה, לנזקה ולנכותה של התובעת.