ילינק וייס ושות - משרד עורכי דין
homeFirstSlide

פגיעת ראש בתאונת דרכים

נסיעה להשתלמות מהעבודה בסוף השבוע הסתיימה עבור ר', אב לחמישה ילדים ממרכז הארץ, עוד בדרך הלוך ובפגיעה קשה מאוד בתאונת דרכים. בתאונה הוא נפגע בכל חלקי גופו. הוא סבל מדימום מוחי, שברים בעמוד השדרה ובצלעות. הוא היה מאושפז תקופה ממושכת בבי"ח בצפון אליו הובהל לאחר התאונה ולאחר מכן הועבר לתקופת אשפוז ארוכה בבי"ח שיקומי במרכז שנמשכת למעשה עד היום במסגרת אשפוז יום, מספר פעמים בשבוע.

משרדנו מלווה את ר' מהאשפוז ומסייע לו מול הגורמים השונים. כעת הוא מנסה לחזור לשגרת חייו. אולם הוא עדיין לא מסוגל לחזור לעבודתו, שהייתה כרוכה במאמץ פיזי ובריכוז. הוא גם לא יכול לתפקד בביתו כבעבר. הוא סובל מפגיעת ראש קשה, ממגבלות קוגנטיביות, מבעיות נפשיות ומבעיות רפואיות נוספות. חייו השתנו ללא היכר.

השבוע הגיש משרדנו את תביעתו של ר' לבית המשפט המחוזי מרכז בליווי בקשה למינוי מומחים רפואיים בתחומים שונים לרבות בתחום השיקום.

כשאנו מייצגים נפגע ראש, כמו במקרה זה, עלינו לשכנע את ביהמ"ש בחומרת הפגיעה של הלקוח, אשר לעתים לא נראית במבט ראשון. מדובר בנפגעים קשים אשר רק כלפי חוץ חוזרים לאיתנם. תפקידנו להמחיש לשופט עד כמה הפגיעה חמורה ומשפיעה על הנפגע בהתנהלותו היומיומית, על כושר עבודתו, על יכולותיו החברתיות, שיפוטו ועוד. וזאת, למרות העובדה שהנפגע מתהלך על רגליו ואולי לא ניכר עליו כלפי חוץ שהוא פגוע ראש ונפש.

משרדנו רכש ניסיון רב בניהול תיקים של נפגעים עם פגיעות ראש חמורות ולמדנו להתמודד עם הקשיים הייחודיים בניהול תיקים מסוג זה.