אודות המשרד

משרד עו"ד ילינק ושות' נוסד בשנת 1975 ע"י עו"ד ד"ר שמואל ילינק וכיום עומד בראשו ומנהל אותו עו"ד צבי ילינק. המשרד מתמחה בתחום דיני הנזיקין ובמיוחד בתחום נזקי הגוף, לרבות רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות בריאות ותביעות נזקי גוף מיוחדות ומורכבות.

צוות המשרד מונה 6 עו"ד, בעלי ניסיון רב בייצוג נפגעים מול חברות הביטוח ונתבעים אחרים בבתי המשפט בדרגות ובערכאות השונות.

המשרד מייצג רק לקוחות פרטיים בתביעות נגד בתי חולים, קופות חולים, מרפאות וגופים שונים אחרים בתחום הרפואה, בתיקים של רשלנות רפואית מכל מין וסוג ובכל שטחי הרפואה תוך ליווי וייעוץ של טובי המומחים הרפואיים במדינת ישראל. כמו כן מייצג המשרד רק לקוחות פרטיים בתביעות כנגד חברות ביטוח בנושאים של תאונות דרכים, תאונות עבודה, אובדן כושר עבודה, נכות מתאונה, ביטוח סיעוד ועוד.
משרד ילינק ושות' הוא בית לנפגעים.

משרד ילינק ושות' מתמחה בטיפול בתיקים ייחודיים, מורכבים ויוצאי דופן. במהלך השנים המשרד היה מעורב והוביל את הטיפול במספר פרשות ידועות מאוד בציבוריות הישראלית אשר שילבו שאלות מורכבות מתחומי המשפט והרפואה.  בין היתר ייצג המשרד את מרבית נפגעי "פרשת רמדיה", המשרד הגיש תביעות בשם בני משפחה אשר תרמו כליה לבן משפחה אחר – "פרשת תורמי הכליות", המשרד הוביל את התביעות נגד המכון לרפואה משפטית בנוגע לשימוש שנעשה באברי הנפטרים – "פרשת היס" ועוד.

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

טלפון: 03-6911919

על מנת לספק את השירות המקצועי הטוב ביותר עבור לקוחותינו, דוגל משרד ילינק ושות' בשיתוף פעולה וקבלת חוות דעת מקצועית מהרופאים הבכירים והטובים ביותר. לעומדים בראש המשרד קשרים ענפים עם גורמים מומחים ומקצועיים בתחומים השונים בעולם הרפואה ובתחומי המדע הרלבנטיים האחרים המאפשרים למשרד לתת את השירות המקיף והטוב ביותר ללקוחותיו.

השותפים ועורכי הדין במשרד דוגלים במתן ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, תוך מציאת פתרונות הולמים ויצירתיים המתאימים לכל מקרה באופן ספציפי תוך רתימת הידע המקצועי והיכולת האנושית לטובת הלקוחות.

"הלקוח עומד במרכז", איננה אמירה ריקה מתוכן. אנחנו מקפידים על היכרות אישית עם הלקוח, שמירה על קשר רציף עמו ועדכונו בכל שלב משמעותי בהתפתחות התיק. לכן אין זה פלא שהקשר נשמר גם שנים ארוכות לאחר שהתיק מסתיים ובהרבה מקרים לקוח שעניינו הסתיים מקשר בין המשרד אל לקוח חדש.

אם נפגעת כתוצאה של רשלנות רפואית, תאונת עבודה או תאונת דרכים צור עמנו קשר כדי שנוכל לסייע לך.