רשלנות רפואית

הרשלנות הרפואית, שהפכה בשנים האחרונות לזירה הפופולרית בתחום דיני הנזיקין, היא תחום התמחות מרכזי במשרד ילינק ושות' מזה עשרות שנים. מאז ומתמיד מייצג המשרד נפגעים כנגד מערכת הבריאות ולמעשה התפתחות המשרד וצמיחתו מלווה את ההתפתחות של תחום המשפט והרפואה בישראל בכלל והרשלנות הרפואית בפרט ומכאן עושר ידיעתו וניסיונו של המשרד.

במהלך השנים טופלו ע"י משרדנו תביעות "רשלנות רפואית" במגוון רחב של נושאים. בראש ובראשונה, המשרד מתמחה בניהול תיקי רשלנות רפואית בהריון ולידה ותיקים בתחום "הולדה בעוולה". תיקים בהם נטען כי היה צורך לילד את התינוק לפני הזמן בו בוצעה הלידה בפועל על מנת למנוע תשניק לידה, תיקים בהם נגרם פרע – כתפיים עקב חילוץ לא נכון של העובר, תיקי "הולדה בעוולה", דהיינו תיקים בהם ההורים טוענים שניתן היה לגלות את המום של העובר במהלך ההריון ולהציע להם הליך הפלה, תיקים בהם נגרם ליולדת נזק בתחום האורולוגי או בתחום הגאסטרו עקב ניהול רשלני של הלידה, תיקים בהם נגרם ליולדת נזק לאיברים הגניקולוגיים או אפילו ליכולת ההודלה או הפריון העתידי עקב ניהול רשלני של הלידה וכו.

התהליך של הטיפול בתיקי רשלנות רפואית הוא אחיד בכל התחומים: 

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

טלפון: 03-6911919

שלב א' – למידה ראשונית של המקרה עם הלקוחות.

שלב ב' – – איסוף קפדני של כל החומר הרפואי והחומר הנוסף הרלוונטי. זהו שלב קשה וחשוב שבו אנו אוספים ביסודיות את הרשומה הרפואית במלוא ומוודאים שיש בידינו את כל חומר הגלם הנדרש לצורך התביעה.

שלב ג' – לימוד החומר שהתקבל. אנו מוודאים כי אכן קיבלנו את כל חומר הגלם ומחליטים אם אין מקום לביצוע השלמות. בנוסף, אנו לומדים את המקרה העומד בפנינו בשילוב עם סיפור המקרה הנמסר ע"י הלקוח.

שלב ד' – מאתרים מומחה רפואי רלבנטי לתיק לצורך חוות דעת בתחום הרשלנות/אחריות ואחרי כך גם לעניין גובה הנזק.

שלב ה' – הכנת כתב תביעה המבוסס, בין היתר, על חוות הדעת הרפואיות.

שלב ו' – ניהול המשפט עד לקבלת פסק הדין, לרבות מו"מ לצרכי פשרה על בסיס הצעה לפשרה של בית המשפט או ניהול התיק במסגרת הליך גישור. הכל נעשה לאחר הכנה מדוקדקת ומקצועית של התיק בכל היבטיו ובמטרה למקסם את הפיצוי עבור הלקוח.

אם קרתה לכם או ליקירכם עוולה כתוצאה מפעולה של מערכת הבריאות; בבית החולים, בקופ"ח או במוסד רפואי אחר, אנחנו מזמינים אתכם לפגישת התייעצות ללא התחייבות. משרד עו"ד ילינק ושות' מתחייב להעמיד לרשותכם את הידע הרב שלנו בתחום הרשלנות הרפואית ואת הניסיון המצטבר שאין לו תחליף. אך מעל הכל אנחנו מקווים ומתפללים שיהיו לנו הכוחות ללוות אתכם בתהליך ולהעניק לכם יחס אנושי, עצה טוב [לאו דווקא משפטית] ושירות מיוחד וחם שאנו חושבים ומאמינים שניתן ללקוחותינו עד היום, והוא זה שמייחד אותנו.

לקריאה נוספת:

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

טלפון: 03-6911919